Zaprzyjaźnione lecznice

Akcja Zaginął Dom ma na celu niesienie pomocy zwierzętom, których opiekunowie znaleźli się w trudnej sytuacji.

Przede wszystkim chodzi o opłacenie kosztów leczenia, które często przewyższają możliwości przeciętnej osoby.

  • Dlatego gorąco zapraszamy do współpracy wszystkie lecznice weterynaryjne.

Dlaczego lecznice?

Chyba w karierze każdego lekarza przyszedł taki moment kiedy z ciężkim sercem musiał odmówić pomocy zwierzęciu, ponieważ nie było nikogo, kto mógłby pokryć wiążące się z tym koszty… Wiemy, że własne wynagrodzenie można ograniczyć do minimum… czasami nawet do zera… ale są rzeczy, za które trzeba zapłacić: leki, opatrunki, badania ambulatoryjne i wiele innych.

  • W tej sytuacji możemy sobie pomóc.

Zaginął Dom organizuje zbiórki na pomoc zwierzętom (zobacz >>TUTAJ<<). Każda lecznica, która nawiąże z nami współpracę, będzie mogła zwrócić się do naszej akcji z prośbą o pomoc w opłaceniu leczenia jej pacjenta. My również, w pierwszej kolejności, będziemy kierowali naszych podopiecznych na leczenie do lecznic, które wejdą z nami w kooperację.

  • Czego oczekujemy w zamian?

Przede wszystkim czasu. Czasu na przeprowadzenie zbiórki, w trakcie którego leczenie mogłoby już trwać. Ponadto lecznice będą mogły zamieszczać na swoich stronach intenteowych oraz stronach społecznościowych, informacje, że ich pacjent znalazł się w programie Zaginął Dom. My również będziemy na stronach zbiórek informować, która przychodnia leczy dane zwierzę.

Dzięki takiej współpracy uratujemy razem niejedno życie, pomożemy niejednej rodzinie, sprawimy, że niejeden dom zostanie zachowany.

  • Jesteście zainteresowani współpracą? Prosimy o maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.