Kitty- wymioty, biegunka, apatia- zbieramy na pełną diagnostykę by znaleźć przyczynę!

Kitty przeszła szereg badań, miała konsultacje kardiologiczne i neurologiczne. Ataki na szczęście ustąpiły i koteczka czuje się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że nie będzie działo się nic niepokojącego. Oczywiście konieczna jest czujna obserwacja i reagowanie na wszelkie nieprawidłowości oraz symptomy gorszego samopoczucia. Kitty ma zapewnioną czułą i troskliwą opiekę. My trzymamy kciuki, żeby żyła długo i szczęśliwie w jak najlepszym zdrowiu! Wy też trzymajcie kciuki i wysyłajcie dobrą energię.   

Kitty- wymioty, biegunka, apatia- zbieramy na pełną diagnostykę by znaleźć przyczynę!

230zł
mamy
1,400zł
Potrzebujemy
17% Darowizna
9
Darczyńcy
Kitty ma problemy ze zdrowiem- pojawiają się ataki wymiotów i rozwolnienia, koteczka robi się apatyczna, nie chce jeść… Nie wiadomo jaka jest tego przyczyna. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie pełnej diagnostyki. Żeby wiedzieć co jest przyczyną i jak można pomóc. Niestety opiekunka Kitty, która ma w domu całkiem spore, przygarnięte stadko zwierzaków nie daje rady finansowo w obliczu choroby Kitty… Człowiek o wielkim sercu dla zwierząt potrzebuje Twojej poMOCY! Nie wahaj się, pomóż!

Kitty ma około 5 - 6 lat i jest koteczką o dłuższym futerku w czarno - białym umaszczeniu w typie norweski leśny. Koteczka została adoptowana 4 lata temu, została wysterylizowana i zaczipowana. Kitty jest obecnie diagnozowana z powodu niewyjaśnionych wymiotów i następujących po nich okresach bardzo złego samopoczucia, rozwolnienia i otępienia. Ataki pojawiły się do tej pory dwukrotnie (w ciągu miesiąca): raz bez widocznego powodu a raz po szczepieniu. W czasie każdego ataku kotka jedzie do weterynarza, ma podawaną kroplówkę + leki, wtedy jej stan się widocznie poprawia. W czasie wakacji miała też niewyjaśniony incydent z okiem… W chwili obecnej łaknienie po jakimś czasie wraca powoli do normy, a kotka czuje się stosunkowo dobrze. Niewykluczone jednak, że ataki będą nawracać. Konieczna jest pełna diagnostyka, która da nam odpowiedź na pytanie jaka jest ich przyczyna oraz w jaki sposób skutecznie im przeciwdziałać.

OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Pani Beata to człowiek o ogromnym sercu dla zwierząt. Opiekuje się czterema przygarniętymi kotami oraz psem. Wszystkie zwierzaki są zabezpieczone przed kleszczami, pod opieką weterynaryjną i wysterylizowane. Obecnie Pani Beata jest również DT dla malej koteczki bez oka, znalezionej przy drodze. Choroba Kitty mocno nadszarpnęła budżet Pani Beaty, ciężko jest jej związać koniec z końcem… A to jeszcze nie koniec wydatków. Dlatego tutaj wkraczamy my i TY! Nie możemy zostawić Pani Beaty bez pomocy. Wierzymy, że dobro powraca- niech teraz wróci do cudownego człowieka, któremu nie jest obojętny los zwierząt!

Twoja poMOC ma MOC!

Kitty- wymioty, biegunka, apatia- zbieramy na pełną diagnostykę by znaleźć przyczynę!

230zł
mamy
1,400zł
Potrzebujemy
17% Darowizna
9
Darczyńcy
Anonimowy .
09/12/2017
30zł
Anonimowy .
01/12/2017
100zł
Anonimowy .
17/11/2017
30zł
Iwona K.
16/11/2017
10zł
Anonimowy .
13/11/2017
10zł
lukasz j.
11/11/2017
30zł
morax m.
10/11/2017
5zł
Marcin O.
10/11/2017
10zł
Anonimowy .
09/11/2017
5zł