MILUSIA- PORZUCONA I POGRYZIONA PRZEZ PSY ZBIERA NA LEPSZE ŻYCIE!

MILUSIA- PORZUCONA I POGRYZIONA PRZEZ PSY ZBIERA NA LEPSZE ŻYCIE!

160zł
mamy
1,000zł
Potrzebujemy
16% Darowizna
7
Darczyńcy

Koniec zbiórki:
2018/02/07

Milusia to pieszczoch, który uwielbia ludzi. Niestety nie miała do tej pory łatwego życia. Prawdopodobnie ktoś ją porzucił, tułała się szukając schronienia i próbując przetrwać... Niezbyt dobrze radziła sobie w nowej sytuacji, została pogryziona przez psy i gdyby nie dobrzy ludzie, którzy postanowili jej pomóc zapewne nie dałaby sobie rady. Okazało się jednak, że Milusia nie może zostać przy ludziach, którzy ją uratowali. Milusia zasługuje na najlepszy dom na świecie, póki co nie ma nawet domu tymczasowego. Przebywa w hoteliku, a to generuje koszty, których wolontariusze nie są w stanie pokryć. Dlatego prosimy Was o pomoc!

Milusia otrzymała takie imię z powodu swojego charakteru – jest najmilszym kotem jakiego spotkaliśmy. Jest grzeczna i kochana, mruczy już przy pierwszych głaskach. To cudowna kotka, która ma za sobą ciężkie życie – porzucenie, głód, mróz, a w końcu pogryzienie przez psy. Uratowana przez dobrych ludzi wygrała los na loterii. Ale niestety oni nie mogli jej zatrzymać. Za nami pierwsze koszty – leczenia, sterylizacji, testów, ale przed nami konieczność utrzymania Milusi w domowym hoteliku dla zwierząt. Nie znalazł się jeszcze dla niej dom stały ani tymczasowy, a ona nie może przecież wrócić na ulicę. Nie to jej obiecaliśmy. Powiedzieliśmy jej, że będzie miała ciepły kąt w kochającym domu z cudowną rodziną. Do tego czasu musimy jedna płacić za hotelik. Nie mieliśmy czasu na zbieranie deklaracji – w takich momentach pod wpływem chwili zabiera się zwierzaka pod opiekę.

Teraz możemy tylko prosić o wsparcie finansowe. Bez Waszej pomocy nie pomożemy kolejnym zwierzakom w potrzebie. Jest zima, ciężko będzie odmówić, ale trzeba zachować rozsądek... Chociaż w przypadku wolontariuszy serce gra pierwsze skrzypce. 

 Wierzymy, że to co robimy ma sens. Potwierdzają to nasi podopieczni, którzy dzięki naszej pracy i Waszemu ogromnemu wsparciu wychodzą na prostą, zdrowieją, ponownie stają na łapki, odnajdują "swoich" ludzi i domy- takie na zawsze, na dobre i na złe. Wierzymy... Nie, wiemy, że to ma sens. Błagamy Was więc o ratunek dla Milusi i kolejnych zwierzaków, które będą nas potrzebować.

Bo bez Was nie damy rady… 

NASZ CEL: 1000 zł

MILUSIA- PORZUCONA I POGRYZIONA PRZEZ PSY ZBIERA NA LEPSZE ŻYCIE!

160zł
mamy
1,000zł
Potrzebujemy
16% Darowizna
7
Darczyńcy

Koniec zbiórki:
2018/02/07

Anonimowy .
14/12/2017
9zł
Filip K.
13/12/2017
16zł
Anonimowy .
12/12/2017
20zł
Iwona C.
11/12/2017
30zł
Małgorzata S.
10/12/2017
20zł
Anonimowy .
08/12/2017
10zł
Anonimowy .
08/12/2017
55zł