test 2

Koteczka- przez zaplątanie łapki w drut prawie straciła kończynę - potrzebuje TWOJEJ POMOCY!

1,315zł
mamy
2,600zł
Potrzebujemy
51% Darowizna
24
Darczyńcy
Kotka została wypatrzona przez przypadkowe osoby, które powiadomiły wolontariuszy z lokalnej grupy Fundacji Viva! Koteczka prawdopodobnie zaplątała się w jakieś druciane ogrodzenie i nie była w stanie się uwolnić. Przez wrzynający się drut powstały bardzo głębokie rany, w których pojawiła się martwica. Dodatkowo weterynarz stwierdził zwichnięcie łapy w nadgarstku. Przed koteczką jeszcze długa droga w walce o sprawność. Potrzebuje TWOJEJ poMOCY!
Opublikowano w Zbiórki

test

Bonifacja- koteczka z powykręcanymi łapkami - POMOCY!!!

4,030zł
mamy
4,000zł
Potrzebujemy
101% Darowizna
120
Darczyńcy
Trudno nam powiedzieć, jak długo ta młoda koteczka chodziła w tym stanie. Czy tak się urodziła, czy może ktoś ją skrzywdził. Strupki na jej łapkach sugerowałyby niedawny uraz, aczkolwiek już utrwalony. Ile osób wcześniej ją widziało? Na pewno nie jedna, kotka koczowała pod centrum konferencyjnym, na szczęście zareagowała osoba, której nigdy nie jest obojętny los zwierząt. Wylęknioną koteczkę udało się dostarczyć do przychodni. Potrzebna jest Wasza POMOC!
Opublikowano w Zbiórki

test

Duduś – psi senior walczy o jeszcze kawałeczek życia…

490zł
mamy
3,200zł
Potrzebujemy
16% Darowizna
16
Darczyńcy

Koniec zbiórki:
2017/08/20

Duduś ma 16 lat, od szczeniaka jest pod opieką Pani Agnieszki. Niestety wiek Dudusia wiąże się z licznymi problemami zdrowotnymi. W listopadzie pojawiła się niewydolność wątroby, później nerek… Dzięki wysiłkom lekarzy udało się uratować życie Dudusia, jednak wymaga on teraz codziennych kroplówek i przyjmowania leków na wątrobę. Dodatkowo psiak wymaga rehabilitacji ze względu na zmiany zwyrodnieniowe w stawach. Koszty związane z leczeniem psiaka znacznie przewyższają możliwości Pani Agnieszki... Prosimy o poMOC!

Opublikowano w Zbiórki

Marylka – nasza słodka, wielka bambaryłka wylądowała na bruku!

500zł
mamy
500zł
Potrzebujemy
100% Darowizna
18
Darczyńcy
A miał się zacząć dla niej lepszy czas… Miał, ale tak się nie stało. Marylka skradła serca wolontariuszy ze schroniska w Różannie koło Opoczna. "Podbiła nasze serca tym, że jest taka duża, a jednocześnie łagodna, wręcz uległa dla ludzi. Niestety to nie tyczy się psów i to stało się powodem tego, że nie ma się teraz gdzie podziać... Bardzo prosimy o pomoc, jeśli nie uzbieramy na hotel Marylka będzie musiała wrócić do schroniska, a to najgorsze możliwe wyjście."

Opublikowano w Zbiórki

Lucjan- postrzelony śrutem kocurek ze zwichniętą łapką - ZBIERAMY NA OPERACJĘ!

1,110zł
mamy
1,300zł
Potrzebujemy
86% Darowizna
33
Darczyńcy
Lucjan został znaleziony w lesie, był ranny i potrzebował natychmiastowej pomocy. W klinice okazało się, że ktoś do niego strzelał! W łapce miał śrut, ale sytuacja okazała się bardzo poważna, bo dodatkowo Lucjan ma zwichniętą łopatkę, przez co jego łapka jest nienaturalnie wykręcona. Konieczna jest operacja! Osoba, która go znalazła nie ma środków na to by opłacić zabieg... Potrzebujemy 1300 zł. Kochani, prosimy o poMOC!

Opublikowano w Zbiórki

Biała, Fifek, Panduś i Wampirek - ich opiekunka zmarła - zbieramy na leczenie kociej gromadki!

1,435zł
mamy
3,200zł
Potrzebujemy
45% Darowizna
39
Darczyńcy
Biała, Fifek, Panduś i Wampirek to koty, które do tej pory żyły na ulicy, przez wiele lat były pod opieką karmicielki z Mińska Mazowieckiego, która dbała o to by miały co jeść. Niestety, jedyny człowiek dla którego były ważne zniknął z dnia na dzień- karmicielka zmarła, a koty przez kilka dni były pozbawione jedzenia i picia. Z ulicy trafiły do domu tymczasowego i na badania weterynaryjne- Jak się okazało, zwierzaki były w okropnym stanie... Zbieramy na pokrycie kosztów leczenia!

Opublikowano w Zbiórki

Chałwa straciła oko - pozostała po nim ziejąca dziura...

3,300zł
mamy
3,300zł
Potrzebujemy
100% Darowizna
140
Darczyńcy
Chałwa to młodziutka koteczka, może mieć niewiele ponad rok. Została znaleziona na parkingu, miała ranę oka. A właściwie nie miała oka. W miejscu oczka powstała dziura, zabrudzona i ropiejąca. Widać było, że kotka chodziła z tą raną już od jakiegoś czasu...

Opublikowano w Zbiórki

Amputacja psiego paluszka u młodziutkiego Karbonika - POTRZEBNE WSPARCIE!

900zł
mamy
900zł
Potrzebujemy
100% Darowizna
36
Darczyńcy
Kochani, doskonale znacie już Karbona- psiaka, który przez ludzkie okrucieństwo został kaleką. Psiaka, który wciąż walczy o sprawność... U Karbona troszkę pod górkę... Mały obgryzł sobie praktycznie do kości paluszek, w łapce, w której nie ma czucia. Konieczna była pilna amputacja. Kochani, bez Was nie damy rady poradzić sobie z kosztami jakie generuje leczenie Karbona...

Opublikowano w Zbiórki

POMÓŻ napełnić głodne kocie brzuszki! Bezdomniaki proszą o zapasik karmy...

580zł
mamy
1,600zł
Potrzebujemy
37% Darowizna
23
Darczyńcy
Chociaż cały czas sterylizujemy dziesiątki kotów i tyle samo oddajemy do adopcji wciąż po działkach, piwnicach i cmentarzach błąkają się bezdomne koty. Codziennie kilku karmicieli przemierza miasto w celu nakarmienia głodnych, chorych i nikomu niepotrzebnych zwierzaków...
Opublikowano w Zbiórki

Marysia bardzo cierpi – pomóżcie opłacić operację, która uratuje sunię!

3,504zł
mamy
3,500zł
Potrzebujemy
101% Darowizna
108
Darczyńcy

Marysia ma 11 lat. Kiedyś miała bardzo złe życie. Tak bardzo, że nikt nie chce tego wspominać. To dawne dzieje. Na szczęście Marysia została uratowana i adoptowana przez wspaniałego człowieka, pana Andrzeja. Przez wiele lat pan Andrzej i Marysia stanowili nierozłączny zespół, rodzinę, parę przyjaciół. Niestety teraz sunia zachorowała. Zerwała więzadło krzyżowe w tylnej łapie. Bardzo cierpi, ma kłopoty z chodzeniem. Pomocy! Aby ratować Marysię, potrzebujemy 3500 zł.

Opublikowano w Zbiórki
Strona 1 z 14