Sara straciła dom - zbieramy na hotel! Ludzie obiecali ją kochać- później kazali zabrać...

450zł
mamy
450zł
Potrzebujemy
100% Darowizna
9
Darczyńcy
Życie Sary to do tej pory seria niefortunnych zdarzeń. Sunia nie ma szczęścia, chociaż kilkukrotnie wydawało się, że los się do niej uśmiechnął. Jak się okazało by to okrutny uśmiech podszyty szyderstwem. Sara została znaleziona przez wolontariuszkę, była w bardzo złym stanie- wychudzona i przerażona. Trafiła do domu tymczasowego, gdzie zaczęła otwierać się na człowieka. Nie sprawiała żadnych problemów. Wolontariuszom udało się znaleźć dla niej dom stały i tutaj mógłby nastąpić szczęśliwy happy end. Ale nie nastąpił... Po 3 miesiącach nowa opiekunka zażądała zabrania psa. W trybie natychmiastowym...

Opublikowano w Zbiórki

Kochani! To, co wydarzyło się przy zbiórce Aviona przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przyznajemy, że kiedy zostały niespełna dwa dni do końca zbiórki, a my mieliśmy nieco ponad 20% potrzebnej kwoty zwątpiliśmy, że cokolwiek jeszcze uda się uzbierać… Wtedy jednak coś drgnęło, a to jedno drgnięcie wywołało lawinę pozytywnych zdarzeń. Po raz kolejny otworzyliście swoje serca i portfele by dokonać czegoś niesamowitego. W ciągu kilku godzin dzięki Waszym wpłatom zebraliśmy całą kwotę niezbędną do pokrycia kosztów operacji Aviona! Gdybyście mogli zobaczyć nasze zaskoczenie i radość, tego nie da się opisać. Podobnie jak radości opiekuna, który też nie mógł uwierzyć w to co się zadziało! Przekazujemy otrzymane od niego podziękowania: „W imieniu swoim jak również mojego przyjaciela psa Aviona bardzo dziękuję Fundacji Viva oraz Wszystkim Darczyńcom za okazana pomoc finansową przekazaną na rzecz sfinansowania niezbędnej operacji na kręgosłupa, aby mój pies mógł ponownie chodzić. Od operacji minęło ponad 6 tygodni. Od tej chwili Avion ma rehabilitację. Dzięki operacji Avion próbuje samodzielnie wstawać i robić pierwsze kroki. Bardzo dziękuję z całego serca!” Kochani, JESTEŚCIE NAJLEPSI!!! 

Avion- potrzebna operacja kręgosłupa na CITO!!! POMOCY!!!

2,715zł
mamy
2,700zł
Potrzebujemy
101% Darowizna
93
Darczyńcy
Avion ma 9 lat, jako szczeniak został adoptowany ze schroniska i przez te kilka lat wszystko było dobrze. Psiak ma kochającą rodzinę, która mimo, że jest w trudnej sytuacji finansowo-życiowej trzyma się razem na dobre i na złe. Teraz niestety nastały te trudne czasy- Avion ma zaawansowaną dyskopatię, konieczna była operacja kręgosłupa na CITO. Dotychczas na leczenie ukochanego psiaka jego opiekunowie wydali 3000 zł. Koszt operacji to kolejne ponad 2500 zł. Kwota, która przerasta możliwości jego rodziny... Nie bądź obojętny- POMÓŻ! Nie mamy czasu, musimy opłacić fakturę. Trzeba działać- TERAZ. 

Opublikowano w Zbiórki

Dramat człowieka, śmiertelna choroba i 40 zwierząt pod opieką... OKAŻ SERCE, POMÓŻ!!! TERAZ!

6,900zł
mamy
10,000zł
Potrzebujemy
69% Darowizna
162
Darczyńcy
Pomyśl o tym jak bardzo kochasz swojego zwierzaka. Mógłbyś bez mrugnięcia okiem pozbyć się go? Podrzucić komuś? Nie? A jednak są ludzie, którzy tak właśnie robią. Bez skrupułów, bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Podrzucają "komuś", bo "ktoś" przecież kocha zwierzęta jak Ty, przecież nie odmówi pomocy. A teraz wyobraź sobie, że masz 79 lat, 15m2 domu, 604zł renty socjalnej i białaczkę... Ilu zwierzętom pomożesz? Ile znajdzie u Ciebie ciepły kąt i pełną miskę? Pani Sybilla jest właśnie w takiej sytuacji. Mimo to opiekuje się ponad 40 zwierzakami. 

Opublikowano w Zbiórki

Soran- zapalenie tchawicy i oskrzeli - zbieramy na lecznie! POMÓŻ!

852zł
mamy
1,100zł
Potrzebujemy
78% Darowizna
29
Darczyńcy
Soran to młody, bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi psiak. Niestety mimo to nie ma szczęścia do ludzi, ktoś prawdopodobnie wyrzucił go z auta. Psiak błąkał się szukając pomocy i nie rozumiejąc sytuacji, w której się znalazł. I tutaj ponownie ludzie go rozczarowali- zaczęli go przeganiać i mimo ze nie wykazywał żadnej agresji kilkakrotnie odganiany był kopniakami i kijami. Trwało to około 2 tygodnie, aż okoliczni mieszkańcy postanowili ze trzeba się psa pozbyć tzn. albo zawołać hycla który odstawi psa do schroniska o wątpliwej reputacji albo... sami wiecie.

Opublikowano w Zbiórki

Kochani, Tygrysek wyzdrowiał- oczka jeszcze czasami łzawią, ale poza tym ma się świetnie! Znalazł dom stały, w którym z Tygryska stał się Tofikiem. Nowi opiekunowie są zakochani w małym po uszy, jak sami piszą "Oto Tofik nasza kruszynka. Patrząc na niego aż trudno uwierzyć że był tak bardzo chory. Teraz Tofiś rozwija się prawidłowo, biega jak szalony, gryzie, skacze po meblach, śpi i sporo je. Zaprzyjaźnił się z resztą naszych zwierzątek i świetnie pasuje do naszej zwariowanej rodzinki." Dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty, dzięki którym mogliśmy opłacić fakturę za leczenie Tofika (wcześniej Tygryska)! Życzymy Tofikowi i jego opiekunom wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia.

Tygrysek- maleństwo z kocim katarem prosi o POMOC w opłacaniu faktury!

1,100zł
mamy
1,100zł
Potrzebujemy
100% Darowizna
22
Darczyńcy
Tygrysek ma za sobą trudną i nierówną walkę z kocim katarem... Ale to prawdziwy wojownik- Tygrys wręcz! Kiedy trafił do lecznicy był w strasznym stanie. Odwodniony i wychudzony, z hipotermią, zapchlony... Obraz nędzy i rozpaczy. Prawdopodobnie był "zabawką" dla dzieci, kiedy jednak podrósł i zachorował stał się problemem. Więc go wyrzucono... Tygryska uratowała Pani Maria, koci Anioł Stróż, który nie potrafi przejść obojętnie obok zwierzaka w potrzebie. Przy takiej ilości ratowanych zwierzaków, koszty ich leczenia i hospitalizacji są przytłaczające. Dlatego w imieniu Tygryska prosimy o pomoc w opłaceniu faktury za jego leczenie!

Opublikowano w Zbiórki

Kochani, jak wiecie Gucio jest po operacji. Pomału się regeneruje, ale po takim wypadku i tak poważnej operacji potrzeba bardzo dużo czasu nim będzie można mówić o efektach. Na razie cieszymy się z małych rzeczy- Gucio sam oddał mocz, co daje nadzieję na to, że czucie wraca. Nadal potrzebne jest morze Waszej dobrej energii, kciuki i dobre myśli! Gutek jest dzielny i tak łatwo się nie podda. Wie jak wielu ma tutaj wiernych kibiców! Bardzo dziękujemy Wam w imieniu Gucia i jego opiekunów za tak ogromny odzew, wszystkie wpłaty, komentarze i wsparcie! Jesteście najlepsi!