Kochani, Pusia jest już po operacji! Wszystko poszło zgodnie z planem, nie było komplikacji. Teraz koteczka potrzebuje trochę czasu by się zregenerować. Przed nią jeszcze wizyty kontorlne, ale wszystko wskazuje na to, że jest dobrze. To oznacza, że przed Pusią jeszcze długie lata u boku kochającej rodziny. Dzięki Waszym wpłatom mogliśmy opłacić koszty badań, operacji i pobytu Pusi w szpitaliku. Bardzo szybko udało się zebrać potrzebne środki. Tak, tak, znowu Wam się to udało! Uratowaliście życie, uratowaliście miłość.

Pusia ma ropomacicze - potrzebna jest operacja na CITO! POMOCY!

580zł
mamy
550zł
Potrzebujemy
106% Darowizna
14
Darczyńcy
Kotka potrzebuje pilnej operacji z powodu ropomacicza, które zagraża jej życiu. Opiekunowie są w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Nie stać ich na pokrycie kosztów zabiegu. Koteczka jest w rodzinie od 6 lat, jest ukochanym członkiem rodziny. Nie możemy zostawić ich bez pomocy! 

Opublikowano w Zbiórki

Osierocony Dingo prosi o pomoc w opłaceniu pobytu w hotelu!

390zł
mamy
450zł
Potrzebujemy
87% Darowizna
18
Darczyńcy
Dingo mieszkał kiedyś w bloku, miał swojego Pana i jego mamę, teoretycznie normalny, kochający dom, ale niestety prawda okazała się inna... Nie wychowali go zbyt dobrze, ale przynajmniej miał gdzie mieszkać. Do czasu aż starsza Pani została bez syna i nie mogła zapanować nad młodym i niesfornym Dingo, psem silnym, energiczny, sfrustrowanym niespożytkowaną energią...

Opublikowano w Zbiórki

Fox- pogryziony przez psy, wychudzony, porzucony kotek prosi o wsparcie w leczeniu!

500zł
mamy
500zł
Potrzebujemy
100% Darowizna
4
Darczyńcy
Foxa znalazła jedna z naszych młodych wolontariuszek na wsi. Miał rany z boku ciała i przy ogonie, dodatkowo był bardzo słaby i nie ruszał się. Pozostawiony sam, ranny, na pewno umarłby w ciągu kilku dni z głodu lub zagryziony przez psy... Nie mogliśmy do tego dopuścić. Teraz bardzo potrzebna jest Wasza POMOC! Bez niej nie damy rady.

Opublikowano w Zbiórki

Kulawy Seba z problemami behawioralnymi chce dalej mieszkać w hotelu – błaga o wsparcie!

1,000zł
mamy
1,000zł
Potrzebujemy
100% Darowizna
26
Darczyńcy
Kulawy Seba trafił do schroniska z ulicy. Przeszedł kwarantannę i trafił do boksu ogólnego z 3 zdrowymi, sprawnymi psami. W jakimkolwiek starciu nie miałby szans... Dlatego zawsze był trochę z boku, wycofany, unikający kontaktu.Szukaliśmy mu domu i udało się! Przyjechała po niego rodzina znad morza. Jednak adopcja nie wyszła, Sebuś nie dogadał się z sunią rezydentką, a my stanęliśmy przed trudną decyzją, czy Seba ma trafić z powrotem do schroniska czy damy mu szansę w hotelu, poobserwujemy go i znajdziemy inny dom. Wylądował w hotelu, pomimo tragicznego braku środków na niego...

Opublikowano w Zbiórki

Bambino - potrącone kociątko, zostawione na poboczu na pastwę losu... POMÓŻ!

1,685zł
mamy
2,700zł
Potrzebujemy
63% Darowizna
67
Darczyńcy
Ten biało czarny malec ma zaledwie kilka tygodni. Większość swojego życia cierpi. Potrącił go samochód, a kierowca bez pomocy zostawił go na poboczu. Dopiero któryś z kolei samochód zatrzymał się i zabrał malucha. Kociątko trafiło do przychodni. Od razu było widać, że coś jest nie tak z lewą łapką. Była w kompletnie nienaturalnej pozycji, jakby wyrwana ze stawu. Kociak nie miał czucia, nie chodził, pełzał. Bambino bardzo potrzebuje pomocy, już raz ludzie go zawiedli, miał umrzeć na poboczu drogi. Udało się go ocalić, więc i teraz musi się udać. Liczymy na Was!

Opublikowano w Zbiórki

Zbieramy na sterylizacje Soni – suczki beagla, która prawdopodobnie była żywą fabryką pieniędzy...

260zł
mamy
500zł
Potrzebujemy
52% Darowizna
6
Darczyńcy
Sonia mieszkała dotąd przy budzie, na metrowym łańcuchu…kury były ważniejsze od jej potrzeb dlatego one miały swobodę, a ona musiała się męczyć. Niedawno urodziła szczeniaki, które już zostały sprzedane. Właściciel Soni dał ogłoszenie w internecie, że odda ją za darmo w dobre ręce. Dowiedzieliśmy się o niej przypadkiem, ale jak tylko usłyszeliśmy, że jest na łańcuchu od razu ją zabraliśmy...

Opublikowano w Zbiórki

Skrzywdzony Rudzik – czy jego życie ma się tak skończyć z powodu braku pieniędzy? POMOCY!

1,837zł
mamy
4,000zł
Potrzebujemy
46% Darowizna
61
Darczyńcy
Starszy psiak, wyrzucony na ulicę jak śmieć… Potrącony przez samochód, samotny, obolały, czekający na pomoc. Pomoc, która nadeszła zbyt późno. Tego psiaka minęło setki obojętnych aut. Zatrzymało się tylko to jedno… Tak późno, że Rudzik potrzebuje teraz bardzo kosztownej operacji, aby znowu stanąć na łapki. Operacji, która była jeszcze bardziej opóźniona, ponieważ psiak zamiast na stół chirurga trafił do schroniska. Na szczęście kilka osób o wielkich sercach połączyło siły aby Rudzika ocalić! Potrzebujemy Waszej poMOCY aby doprowadzić leczenie do końca…

Opublikowano w Zbiórki

Herkules walczy o życie! Prosimy o pomoc dla niego!

1,190zł
mamy
2,500zł
Potrzebujemy
48% Darowizna
33
Darczyńcy
Herkules jest starszym, kochanym, BARDZO ŁAGODNYM kocurkiem… Nikomu nie wadził. Od lat chodził swoimi kocimi ścieżkami i nie wiedział, że człowiek to czasami znaczy zło… Aż do teraz. Herkules zniknął na kilka dni, a kiedy wrócił miał na brzuszku ogromną, bolesną przepuklinę. Przepuklinę, która powstała w wyniku razu zadanego przez jakiegoś zwyrodnialca bez kręgosłupa moralnego. Kogoś, kto postanowił wyżyć się na bezbronnym kocie… Teraz Herkules potrzebuje kosztownego leczenia, a my, aby pomóc kocurkowi, potrzebujemy Waszej poMOCY!

Opublikowano w Zbiórki

Joker – ofiara okrutnego żartu – błaga o pomoc by pozostać w swoim domu.

376zł
mamy
500zł
Potrzebujemy
76% Darowizna
15
Darczyńcy
Trzeciego lipca w Gdyni, przypadkowa osoba zauważyła małego, zagubionego pieska. Środek miasta, środek ulicy… Ludzie gdzieś się śpieszą, nikt nawet nie spojrzy na malucha. Tylko ta jedna kobieta zwróciła uwagę, że coś ze zwierzakiem jest nie tak… że jest sam, że się boi, że jedną stronę ciała i ogon ma całkiem wygolone.

Opublikowano w Zbiórki

W imieniu Smykusia i jego opiekunki, serdecznie dziękujemy darczyńcy, który przkazał naszemu psiakowi całą konieczną kwotę!

Dzięki temu zapłaciliśmy za: zdjęcie RTG, które wykazało skręcenie w stawie nadgarstkowym z silnym obrzękiem. Została zastosowana iniekcja przeciwbólowa przeciw i przeciwzapalna lekiem Metacam, a do domu zostały wydane leki: carprodyl 50mg do podawania 2xdziennie przez 10dni  i został założony opatrunek usztywniający.

Zostało jeszcze 50 zł za które wykupimy dodatkowe leki dla Smykusia!

Dziękujemy za Waszą poMOC!

Smykuś - skręcony nadgarstek i ogromny ból - POMÓŻ!

250zł
mamy
250zł
Potrzebujemy
100% Darowizna
1
Darczyńcy
Smykuś jest 6-letnim bardzo żywiołowym i radosnym psiakiem, niestety od pewnego czasu pojawiły się wyraźne problemy z chodzeniem. Wykonane RTG ujawniło problemy z nadgarstkiem- skręcenie w stawie nadgarstkowym z silnym obrzękiem.. Są dni kiedy psiak w ogóle się nie podnosi tylko leży i piszczy. Trzeba go wnosić i znosić na schodach. Kochani, raz dwa jesteśmy w stanie zebrać potrzebną kwotę! Pomożecie?

Opublikowano w Zbiórki
Strona 1 z 18