Newsy

Cztery skrzywdzone Amstaffy wygrały życie! Po trzech latach sądowej batalii są nareszcie bezpieczne...

Amstaffy Razem223 sierpnia 2019 roku, Sąd Okręgowy Dla Warszawy Pragi w Warszawie, podtrzymał w mocy wyrok Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi Południe w Warszawie z dnia 24.08.2018 r, w którym J.Ł., opiekunka czterech psów w typie rasy Amstaff, została uznana winną znęcania się nad psami. J. Ł. Otrzymała dwuletni zakaz posiadania wszelkich zwierząt, a Ryjek, Lakusia, Czarna i Jaro przeszli pod opiekę Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Kontynuuj czytanie

Aslan, dzielny i kochany kocurek, który walczy o sprawność... Poznaj jego historię!

Aslan to dzielny kocurek, który walczy o sprawność... Niestety, jego jedyną szansą jest kosztowna operacja, która przekracza możliwości finansowego jego opiekunów. Historia kocurka jest wzruszająca, zachęcamy was do przeczytania o jego losach. Opowiada Pani Joanna, która go uratowała, pokochała i dała szansę na życie...

Kontynuuj czytanie

Opiekunowie zwierząt zapłacą podatek za swoich pupili – wzrasta VAT za leki weterynaryjne

Leczenie zwierząt to bardzo droga sprawa. Wie o tym każdy opiekun psa, kota czy innego zwierzaka. Wiemy o tym my, bo nasza kampania Zaginął Dom zajmuje się właśnie gromadzeniem środków na leczenie zwierząt.

Kontynuuj czytanie

Puszczać czy nie puszczać? Czyli pytanie o nowe przepisy dotyczące trzymania psów na smyczy

Przez cały weekend i poniedziałkowy ranek, media bombardują nas informacjami o drastycznym zaostrzeniu przepisów dotyczących wyprowadzania psów na spacery. Z medialnych przekazów możemy się dowiedzieć, że opiekun, który spuści psa ze smyczy, może otrzymać mandat nawet 5000 złotych... Szkoda tylko, że te same media nie podają już przepisów, które tak ochoczo interpretują... Czy zatem jest się czym denerwować? I jak to wygląda w rzeczywistości – sprawdziliśmy dla Was.

Kontynuuj czytanie

Wszystkie koty uwielbiają pudełka – nawet lwy! [VIDEO]

To że nasze domowe, rozmruczane czworonogi uwielbiają pudełka kartonowe, nie stanowi żadnej tajemnicy dla opiekunów kotów. Ale co z wielkimi kotami? Czy jeśli lew albo pantera napotka na swojej drodze pudło – to się ucieszy? Okazuje się, że tak i to bardzo!

Kontynuuj czytanie

Wybierz Miśka – jedyny w swoim rodzaju kalendarz charytatywny!

Charytatywny kalendarz „Wybierz Miska” już po raz 14 pomaga bezdomnym zwierzętom. Właśnie ruszyła przedsprzedaż Kalendarza na rok 2019. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc kilku różnym fundacjom, schroniskom i grupom wolontariackim, które działają na rzecz zwierząt w Polsce. W tym roku ambasadorką kalendarza została znana aktorka i miłośniczka zwierząt, Agata Buzek.

Kontynuuj czytanie

Uwaga! Akcja Zaginął Dom zmienia regulamin! Ważne – przeczytaj

W dniu dzisiejszym, poniedziałek 05.11.2018 r. w życie wchodzi nowy REGULAMIN akcji Zaginął Dom.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z wszystkimi przepisami.

Kontynuuj czytanie

Już dziś premiera teledysku Leszka Stanka o adopcji psów

Najnowszy teledysk Leszka Stanka do piosenki „Lost boy” promuje adopcję zwierząt. Wzięło w nim udział wiele znanych osób, w tym Olga Bołądź, Maja Ostaszewska, Agata Buzek, Kamil Nosel i Olga Frycz. Premiera klipu odbędzie się 24 października o godz. 19 w Teatrze Kapitol. Projekt wspiera działania Fundacji Viva!

Kontynuuj czytanie

Wybierz Miśka – wyjątkowy kalendarz na 2018 rok!

„Wybierz Miśka” to charytatywny kalendarz, który właśnie został wydany po raz 13 i po raz 13 pomaga kilku różnym fundacjom, schroniskom i grupom wolontariackim, które działają na rzecz zwierząt w Polsce. W tym roku ambasadorem kalendarza został znany sportowiec i trener Akop Szostak.

Kontynuuj czytanie

Kalina – czyste szumienie. Licytacja na pomoc zwierzętom!

Mamy fantastyczną wiadomość. Akcja Zaginął Dom otrzymała niezwykły prezent. Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, znana polska aktorka i wokalistka, specjalnie dla nas podpisała egzemplarz swojej debiutanckiej płyty „Czyste szumienie”, a my wystawiamy ją na licytację. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na leczenie Kici Koci.

Kontynuuj czytanie

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"761070.56"}] [{"count":"457"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.